Devas Makina

play

 

Biz Kimiz?

Firmamız , İstanbul genelinde ve diğer illerde bir çok özel firma ve belediyenin çeşitli hizmet araçlarının (Çöp Kamyonu, Yol Süpürme Aracı, Damperli Kamyon, Mini Damperli Kamyon, Kamyon Lifti, Araç Üstü Ekipman ve Bilumum Hidrolik Makina, Hidrolik Silindir, Hidrolik Pompa, Yavru Şanzuman P.T.O.) montaj, bakım ve onarım işlerini yapmaktadır. Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüz ile hedefimiz kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktır.

 

Konularında uzman, deneyimli ve dinamik kadrosu ile kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde, özel temizlik firmalarında ve inşaat firmalarında kullanılan vakumlu süpürge araçlarına, asfalt robotlarına, kışla mücadele araçlarına, iş makinalarına ait yedek parçaların ve sarf ürünlerinin imalatını, bakım – onarımını, genel revizyon ve modifikasyonunu yapmaktatır..

 

Vizyon & Misyon

Devas Makina, genç ve heyecanlı ekibinin sahip olduğu enerji ile ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetleri en ekonomik ve en akılcı yolla hayata geçirirken , yüksek teknoloji standartlarından ve kaliteden ödün vermeyerek, mühendislik kavramını sadece ünvan olarak değil, şirketin temel ve değişmez prensibi olarak kabul etmiştir.

 

Devas, müşteri ile kurulan iletişimin, çözülmesi istenen münferit problemlere doğru ürün ve uygulama ile cevap verebilmek için gerekli olan en önemli etkenlerden biri olduğunu bilir ve müşterileri ile sürekli koordinasyon içinde çalışmalarını sürdürür. Devas, alışılagelmişi tekrar etmekten ziyade işin içine yeni teknolojik perspektifler katarak; modern, kullanıcı dostu ve düşük bakım maliyetli ürünler ortaya koymayı amaç edinmiştir.

 

 

 

 

 

 

blog

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilir yada mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

İletişim

map

İkitelli Organize San. Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi 1. Ada No: 3
İKİTELLİ